KUJDES:  Oferta po mbaron stoku drejt fundit për 00:00 sekonda
KUJDES:  Oferta po mbaron stoku drejt fundit për 00:00:00 sekonda
Në një botë të kërcënuar nga viruset, imuniteti është arma juaj më e fortë
Fuqizo sistemin imunitar
PROPOLIS
ULJE
-65%
 • Përforcon sistemin imunitar
 • Frenues dhe parandalues i sëmundjeve
 • Rrit vitalitetin dhe largon lodhjen
 • Kundër viruseve dhe infeksioneve
 • Frenon shumimin e qelizave kancerogjene
€30
€11

4 SHKAQET KRYESORE QË NDIKOJNË NË
ULJEN E IMUNITETIT

Virozat e reja të stinës dhe epidemitë

 • Virusi apo bakteri nga të cilat këto shkaktohen, është i panjohur për sistemin tonë imunitar, prandaj ai vihet në vështirësi për të luftuar me to

Mungesa e aktivitetit fizik

 • Aktiviteti fizik është faktori kryesor që ndikon në qarkullimin e gjakut në trup, i cili furnizon sistemin imunitar me të gjitha lëndet që i duhen për të krijuar anti-trupa të rinj

Mënyra e të ushqyerit

 • Në ushqimet që ne përdorim në jetën e përditshme mungojnë suplementet që sistemi jonë imunitar i ka aq shumë të nevojshëm për të rigjeneruar anti-trupat që luftojnë armiqtë mikroskopikë

Stresi dhe mërzitja

 • Sipas studimeve të ndryshme, tashmë është fakt që stresi dhe mërzitja ndikojnë negativisht në sistemin imunitar

SHIKONI NËSE IMUNITETI JUAJ
ËSHTË I DOBËSUAR

Lodhje kronike

 • Lodhesh shpejt edhe pse mund të jesh në gjendje qetësie

Alergji

 • Skuqje, sy që lotojnë dhe rrjedhje hunde

Stres dhe çrregullime të gjumit

 • Bëni një gjumë të parehatshem dhe gjatë ditës jeni të stresuar pa pasur një shkak të vërtetë

Probleme me barkun

 • Ke diarre, gazra ose kapsllëk të përsëritshëm

Ftohje të shpeshta

 • Kur gripi të kap shpesh, dhimbje të fytit ose bllokim të hundëve

Dhimbje të kyçeve dhe muskujve

 • Edhe nqs nuk bën punë fizike ke dhimbje të kyçeve dhe muskujve

Dhimbje koke të shpeshta

 • Të dhemb koka njëherë në javë ose më shpesh

Shërim i plagëve

 • Shërimi i plagëve zgjat më shumë se dy javë

PROPOLIS EMUNE FORCON

IMUNITETIN TUAJ

Propolis është një nga përbërjet më të fuqishme të natyrës, një kombinim i bimëve bioaktive dhe i aftësisë gjeniale të bletëve. Kjo dhuratë e natyrës është përdorur si një produkt kurativ prej shekujsh.

Karakteristikat shëruese të propolisit, në veçanti ndihmën e madhe që ky i jep sistemit imunitar.

Propolis Emune është i vetmi që siguron një efektshmëri shumë të lartë në rritjen e imunitetit deri në 600%. Kjo gjë është arritur si rezultat i kombinimit të tre propolis nga vende të ndryshme të botës nga të cilat sigurohen 28 elementë bioaktivë dhe 78 flavonoidë. Përbërësit: Propolis nga lulja e Echinacea.

PROPOLIS EMUNE

LUFTON

VIROZAT E STINËS

INFEKSIONET

GRIPIN DHE FTOHJEN

MYKUN E GOJËS

INFLAMACIONET

ULÇERËN E STOMAKUT

TË DJEGURAT

AKNET

TEMPERATURËN E BRËNDSHME

HERPESIN

PARAZITËT E ZORRËVE

Si të porosisni Propolis Emune?
1. Plotësoni formën
në fund të faqes
2. Prisni një telefonatë nga një prej operatorëve tanë
3. Paguani kur produkti të jetë në dorën tuaj
Ju lutem plotësoni
formën
2 shishe + 2 falas
€60
€24
ulje 60%
2020 Të drejtat e autorit. Të gjitha të drejtat e rezervuara.
Politikat e PrivatësisKushtet & Privatesit
©Emune